Televizyon

FOX TV dizisi Yasak Elma 83. Bölüm Fragmanı Yayınlandı izle

FOX TV’nin entrikalarla dolu dizisi Yasak elma, yeni bölümde Halit, Yıldıza büyük bir oyun oynayacak ve oğlunun velayetini almak için evlenecektir. Yasal elma 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak elma dizisinin ekranlara katılan son bölümünde neler yaşandı? haberimizin detaylarını yazımızda.  2 Kasım 2020 Pazartesi Yasak Elma 83. yeni Bölüm Fragmanı tanıtımı Yayınlandı mı?

FOX TV dizisi Yasak Elma 83. Bölüm Fragmanı Yayınlandı izle

Yasak elma dizisinin 83. bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. Geçtiğimiz hafta 81. bölümünü seyrettiğimiz dizi 82. kısmı ile FOX TV kanalında. 81. bölümde neler yaşandı? Bu akşam yayınlanacak olan 82. bölümde bizi neler bekliyor gelin beraber öğrenelim.

blank

Yasak Elma 81 Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Nadir ve Yıldız’ın soğuk savaşı her insana sirayet etmişken, Şahika’nın Yıldız ile  ittifak kurma çabası emeline ulaşamayacaktır. Halit duyduklarından sonrasında Kerim ve Yıldızı yakın nezaretine alır ve adam tutarak onları izletir. her şeyden bir haber Kerim ve Yıldız  içinde buzlar erimektedir. Kaya ve Nadir boşanmalarının arkasından Nadir mutsuz bir vaziyette Kaya’yı yeniden kazanmanın yollarını arar. Kaya ile buluşan yıldız Nadir’e yalan söylemiş olduğu için Enderin Yıldıza olan soğukluğu devam etmektedir. Mert’in Kerim’in haberi olmadan Yıldızdan borç alması Kerim ve Mert içinde büyük bir gerginliğe neden olur. Yıldız’ın Halit ile tekrardan evlenmesi Kaya ile yeni boşanan Nadir için son nokta olur, Nadir’in her yerden Yıldız’ı engellemesi Yıldız’ın ürkü yapmasına sebep olur ve Nadir ile yüzleşerek   kendini kıskandığını söyler her şeyin koptuğu yerde burası olur esasen.  Asuman, Halit ve Yıldız’ın bir aksilik olmadan evlenmeleri için elinden geleni yapar. Fakat her şeyi duyan Halit, Halitcan’ın geleceği için sessiz kalmayı tercih ederken bir taraftan da Yıldızı izlemeye devam eder. Şahika’nın tuzakları gene işe yarar ve Kaya’yı bir bayan ile  tanıştırmak suretiyle yiyecek ayarlar aynı yemeğe katılan Yıldız ve Halit’te bu durumun Şahikanın oyunu bulunduğunu anlamaz Nadir bu haberi alır almaz Mekana giderek olanları görür ve vaka yaratarak intikam yemini eder hepsinin canını yakmak için planlar kurar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu