Magazin

Acun Ilıcalı : Exxen üyelik ücreti çok az

Acun Ilıcalı, yeni projesi Exxen’e 3 gün içinde kaç kişinin üye bulunduğunu söyledi. Ilıcalı, sosyal medya hesabından öykü atıp, “3 günde 500 bin üyeyi geçtik” dedi. Ilıcalı, ek olarak Exxen’in 40 lira olması icap ettiğini de söylemiş oldu. Üye olanların en düşük ücret 9,90 TL’lik tarifeyi alması durumunda Ilıcalı, 3 gün içinde 5 milyon lira kazanmış oluyor.

Meşhur televizyoncu Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen’e 3 günde katılan üye sayısını söyledi. 1 Ocak’ta oluşturulan Exxen platformunun üye sayısını Instagram’dan bir bilgi ile duyuran Ilıcalı, seyircilere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından paylaşmış olduğu hikayede şu ifadeleri kullandı: “3 günde 500 bin üyeyi geçtik. Bizlere inanan seyircilerimize oldukca oldukca teşekkürler. Oldukca emek verdik, karşılığını bu şekilde almaktan önceden güzel bir şey yok. İyi ki varsınız.”

ACUN, KASAYI DOLDURDU

Acun Ilıcalı, Exxen’e 3 günde 500 binin üstünde üye geldiğini söyledi. Bu da demek oluyor ki kaydolan hepimiz en düşük ücret olan 9,90 TL’den üye olsa bile Ilıcalı, 3 gün içinde 5 milyon TL’nin üstünde bir kazanç sağlıyor

“ASLINDA OLMASI GEREKEN 40 LİRAYDI”

Exxen platformu tutarı hakkında, “Aslen olması ihtiyaç duyulan 40 liraydı” diyen Ilıcalı “Exxen’de 50 içeriğimiz var. Dizilerle beraber o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni birçok içerik gelecek. Biz aslına bakarsak hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. Şu sebeple her şeyi tekrardan üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 lira. Aslen olması ihtiyaç duyulan 40 liraydı. Bu aşamada da seyirciden anlayış ve destek temenni ediyorum” sözlerini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu